�BER UNS

egetercuman.com Hakkında

Yalıkavak, Turgutreis, Kadıkalesi, Torba, Gümbet, Yalıçiftlik, Kızılağaç, Mumcular, Ortakent-Yahşi, Bitez, Konacık, Göltürkbükü, Gündoğan, Gümüşlükte, Yalıçiftlik, Güvercinlik, Kıyıkışlacık, Boğzaiçi, Güllük, Bodrum’da veya Türkiye’nin birçok bölgelerinde bulunan farklı branşlarda uzmanlaşmış geniş bir ekip ile yüzlerce mühendis, hukukçu ve ekonomistler ile işbirliğindedir. Bütün bu çalışmaları planlı bir organizasyon, profesyonel bir mantık, mükemmeliyetçi bir ruh ve amatör bir heyecanla gerçekleşmeye çalışmaktayız.


Biz Kimiz ?

Bodrum Çeviri ve Tercüme Hizmetleri yaklaşık 15 yıldan beri Yalıkavak, Turgutreis, Kadıkalesi, Torba, Gümbet, Yalıçiftlik, Kızılağaç, Mumcular, Ortakent-Yahşi, Bitez, Konacık, Göltürkbükü, Gündoğan, Gümüşlükte, Yalıçiftlik, Güvercinlik, Kıyıkışlacık, Boğzaiçi, Güllük, Bodrum’da veya Türkiye’nin birçok bölgelerinde bulunan değişik yerlerinde  mütercim ve yeminli tercümanlık hizmeti veren bir ekipten kurulmuştur. Kurucusu olan Fatih Kuru, İngilizce ve Almanca yeminli tercümanıdır. Aynı zamanda da orta derecede Flamanca ve Fransızca bilmektedir. Birlikte çalıştığımız sayıları yaklaşık 100'ü bulan mütercim-tercümanlarımızla free-lance usulüne göre, son telekomünikasyon ve bilişim teknolojisi aracılığıyla işbirliği halindeyiz.

egetercuman.com uzun seneler Türkiye’nin dışında deneyim kazanmış dil hususunda uzman bir çekirdek ekip tarafından dünya kalitesinde lisan çözümleri sunmak amacıyla tesis edilmiştir. Dünyanın tüm resmi dillerinde faaliyet gösteren egetercuman.com bir çok milletlerarası kurum ve organizasyonla işbirliği içinde çaba harcamaktayız.

Sadece Türkiye'deki yabancı dil gereksinimleri ötesinde, tüm dünyaya yönelik faaliyet göstermeye amaçlayan kurumumuz bünyesinde yak. 120 kişiyi aşkın serbest çalışan Mütercim-Tercümanlık eğitimini tamamlamış bir kadro yanı sıra, mevzularında tecrübe edinmiş, Türkiye dışında yüksek eğitim ve öğretim görmüş, en az 12-17 sene tecrübeli ve noter yemin belgeli bir profesyonel kadro ile faaliyet halindedir.

Kadrosundaki tercümanları arasında yabancı vatandaşlar, çifte vatandaşlar, mühendis, hukukçu, doktor, kimyacı, eczacı, öğretim üyeleri, ekonomist, bankacı, Cumhurbaşkanlığı kadrolu çevirmenleri, uluslararası ilişkiler uzmanı v.b. gibi çok değişik alanlarda, branşlarında deneyim kazanmış arkadaşlar bünyemizde bulunmaktadır. Dil hususunda verilen hizmet çeşitliliği ve kalite prensipleri açısından rakipsiz olan kuruluşumuz, globalleşen dünyada hep sizin yanınızda olmaya devam edecektir.